شعب

دوره کدگذاری و اصول طبقه بندی کالا

مدرس :خانم مهندس فرشته حسین زاده

مدیر عامل شرکت پارس لیان اروند

مدت دوره : 12 ساعت

4 جلسه 3 ساعته

پکیج دوره آموزشی کدگذاری و اصول طبقه بندی کالا شامل 12 ساعت ویدئو آموزشی می باشد که این ویدئو پس از سفارش ، در اختیار شما قرار می گیرد.

دوره آموزشی کدگذاری و طبقه بندی کالا یکی از این موضوعات آموزشی است که به دلیل تفاوت کارکرد و سازوکارها با سایر زیرمجموعه‌های علوم و فنون آزمایشگاهی، نیازمند توجه بیشتری است. تسلط به این حوزه آزمایشگاهی و تجربه کار اجرایی، دو عاملی است که برگزاری این دوره‌ها را از نظر بار آموزشی ارزشمند می‌کند و شرکت پارس لیان اروند با توجه به پیش‌زمینه کاری و آموزشی و درخواست علاقه‌مندان به فراگیری و تسلط پیدا کردن به مباحث کاربردی آزمایشگاه تعیین ماهیت، اقدام به برگزاری  این دوره‌ها کرده است.

هدف از برگزاری دوره آموزشی کدگذاری و طبقه بندی کالا چیست؟

تعیین ماهیت یکی از مباحث مهم در زمینه واردات و صادرات کالا است که توسط واحدهای آزمایشگاه تعیین ماهیت (Customs Laboratory) انجام می‌شود. فرآیندهای مختلف تعیین ماهیت درواقع به طبقه‌بندی کالاها منجر می‌شود و این طبقه‌بندی‌های صورت گرفته بر اساس اصول و قواعد بین‌المللی، نقش تعیین‌کننده‌ای در سازوکار فعالیت گمرک‌ها و مواردی مانند کنترل کیفیت، تعیین تعرفه و اجرای دقیق قوانین ایفا می‌کند. هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی تا حدودی با توجه به این تعریف کلی مشخص می‌شود و جنبه‌های تشریح دقیق و اصولی مبانی، تربیت نیروی آموزش دیده و همچنین آگاهی سازی کاربردی با تکیه بر تجربیات عملی در این زمینه را شامل می‌شود.

ما در پارس لیان اروند این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا اگر به هر دلیلی امکان شرکت در دوره های حضوری را نداشتید ، بتوانید از مباحث و محتوای کلاس به صورت غیر حضوری بهره مند شوید

به همین دلیل این دوره به صورت پکیج ویدئو با قیمت مناسب قابل سفارش می باشد

 

مخاطبین دوره

گالری تصاویر

سرفصل های دوره

سوالات متداول

بله از نظر محتوا این دوره با دوره های حضوری در یک سطح می باشد

بله شما بعد از دیدن این ویدئو ها در یک گروه تلگرامی ادد خواهید شد که می توانید سوالات خود را آنجا مطرح نمایید

سایر دوره های برگزار شده

برگزاری دوره کدگذاری و اصول طبقه بندی در اتاق بازرگانی آبادان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برگزاری دوره کدگذاری و اصول طبقه بندی در اتاق بازرگانی آبادان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.